Наше Радио

Наше Радио

Добавил: fozzy

Сайт: http://www.nasheradio.ua/

Рейтинг: 4.0/1

Теги: Наше радио

Вже більше ніж десять років тому в Україні з'явилася радіостанція, що своїм ефіром об'єднала всіх українців, в якому б куточку нашої Батьківщини вони не жили і куди б вони не мандрували рідними просторами. Цією радіостанцією була і залишається сьогодні найближча станція "Наше Радіо" - найбільша мережева радіостанція України.

З 2006 року "Наше Радіо" є частиною Communicorp Group - найбільшого радіо-холдінгу, що об'єднує понад 38 станцій в усьому світі. Це дає "Нашому Радіо" можливість використовувати більш ніж 50-річний досвід успішного радіомовлення та робити по-справжньому якісний музичний продукт.

Кожен свій день на одній хвилі з нами розпочинають мільйони наших співвітчизників, що проживають у більш, ніж 300 українських містах. Вмикаючи свій приймач, вони передусім насолоджуються музикою, яка лунає в нашому ефірі, а це найповніша колекція кращих пісень українських та російських виконавців. Музичне наповнення "Нашого Радіо" серед інших радіостанцій вирізняється найбільшим відсотком українських пісень в ефірі!

"Наше Радіо" - розважальна FM-станція, яка має власну інформаційну службу , що працює за світовими стандартами журналістики. Щогодини понад 30 наших кореспондентів з усіх областей України повідомляють нашим слухачам найважливіші новини, щоб кожен з вас міг з впевненістю сказати: "Я тримаю свою руку на пульсі країни".

"Наше Радіо" слухають усією родиною. Пізнавальні програми для дітей, обговорення найактуальніших питань сьогодення, інформаційні та розважальні рубрики разом з дотепними ведучими "Нашого Радіо" дадуть вам позитивний заряд емоцій на цілий день.

Нам приємно, що нашу роботу цінять та відзначають колеги, засвідчуючи своє визнання нагородами та дипломами: за кращий пізнавально-розважальний ефір, кращі музичні та інформаційні програми, радіопрограми для дітей, нагорода в конкурсі "Золоте перо" за вклад у розвиток вітчизняної музики! Проте найціннішою відзнакою для нас є любов наших слухачів, що налаштовуються щодня на хвилю найближчої станції "Наше Радіо"!

Добавить в закладки: Ctrl+D
Всего комментариев: 1
1 avtoexperts  
Для того чтобы получить ответы на интересующие вопросы зайдите на наш сайт http://expert-mo.com/

независимая автоэкспертиза ржавки
автоэкспертиза нахабино
автотехническая экспертиза дубна
оценочная компания волоколамск
независимая оценка большие вяземы
экспертиза автомобиля малино
независимая оценка юбилейный
оценка авто лыткарино
оценочная компания малаховка
независимая экспертиза автомобилей деденево

Имя *:
Email *:
Код *: